Ingen jalousi når Katrine Bonde danser tæt
Noam Halby stoler fuldstændig på sin flotte kæreste, der får ny partner på Vild med dans-gulvet.
Noam Halby alias Johnny Deluxe har det fint med, at kæresten Katrine Bonde danser tæt med sin "Vild med dans"-partner, Kristian Jensen.
- Jeg er overhovedet ikke jaloux, og det ville jeg heller ikke have været, hvis hun havde fået én af de andre kendte mænd som dansepartner, siger Noam med et smil. Han ærgrer sig heller ikke over, at han ikke skal medvirke i showet i år.
- For at være helt ærlig, er jeg glad for, at det ikke er mig, der skal danse. Men jeg skal da helt sikkert med i studiet for at se det første show, fortæller Noam, der i torsdags måtte undvære Katrine, da han holdt fest i anledning af udgivelsen af sit Greatest Hits-album på Remees natklub, Zen.
- Katrine er i Aalborg og danse med Cirkusrevyen, så desværre kommer hun ikke. Vi har det rigtig godt sammen. Vi har været kærester i syv måneder, men har endnu ikke planer om at flytte sammen, fortalte sangeren.
Mød os på Facebook - klik herunder hvis du synes godt om dette












![[title]](http://www.femina.dk/sites/femina.dk/files/storage_1/media/article/1321-makeover-foer-copy.jpg)




