Bryllup i Luxembourg: Bryllupsrejsen er i gang
Mens Luxembourgs borgere festede for det kongelige brudepar, indledte Guillaume og Stéphanie deres bryllupsrejse.
Eventyr-brylluppet for arvestorhertug Guillaume og prinsesse Stéphanie rungede gennem Luxembourgs gader både fredag og lørdag til stor glæde for de mange, der spændte fulgte med.
Men alt har en ende, og mens resten af byen festede videre, smuttede det forelskede par af sted på bryllupsrejse.
Forinden havde brudeparret deltaget i festlighederne med borgerne i byen og oplevet det fantastiske festfyrværkeri, der udspillede sig over byens tage.
Og mens borgerne fortsatte fejringen til ære for Guillaume og Stéphanie, smuttede parret ind i en bryllupsdekoreret bil og forlod paladset mod en ukendt destination i natten. Parret er nu på bryllupsrejse.
Glæd dig til BILLED-BLADET på torsdag, hvor du får hele den eventyrlige bryllupsdækning med et ekstra kongeligt tillæg.












![[title]](http://www.femina.dk/sites/femina.dk/files/storage_1/media/article/1321-makeover-foer-copy.jpg)




