Jonatan Spang viste kæresten frem

Jonatan Spang og Louise Ryberg
Komikeren Jonatan Spang, 38, kunne vise sin nye kærlighed frem, da han deltog i premieren på ”Alle for tre” mandag aften i Imperial.

Vil du have BILLED-BLADET hjem til dig?
Klik her og læs hvordan
Han havde nemlig taget kæresten Louise med ind for at se filmen, hvor han spiller en mindre rolle.
- Vi har mødt hinanden igennem fælles venner, så det er ikke nyt, kan man sige, siger Jonatan Spang til BILLED-BLADET.
Jonatan Spang spiller folkeskolelærer
Jonatan Spang afslørede på forhånd, at han har ganske få scener i filmen, men at dem, han spiller med i, til gengæld er værd at holde øje med.
I ”Alle for tre”, der er en fortsættelse af filmene ”Alle for én” og ”Alle for to”, spiller Jonatan Spang folkeskolelæreren Nikolai.
Hvad fremtiden ellers står på for Jonatan Spang, havde den talentfulde komiker ikke et fuldstændigt klart svar på.
- Så lidt som muligt, lød det spidsfindigt fra Jonatan Spang til BILLED-BLADET.
LÆS MERE: Jonatan Spang optrådte under falsk navn
Filmen, der er instrueret af Rasmus Heide, har premiere 2. februar med Mick Øgendahl, Rasmus Bjerg og Sonja Richter i hovedrollerne.
Seneste nyt

Lige nu: Prins Christian ankommer til mindeceremoni ...

Hertuginde Catherine på surprise-visit i ...

Se billederne: Kendte og kongelige til ...

Bar den til middag med Mary: Kronprinsesse ...

Annette Heicks særlige aften med Keld og Hilda: Det ...
