
Thomas Evers Poulsen var i byen med bonusdatteren uden sin mand: Masser af kvalitetstid

Frosten har haft et godt greb om Danmark, siden vi tog hul på det nye år.
Og torsdag aften kunne gæster træde indenfor i varmen, da der var gallapremiere på den splinternye Disney-musical ”Frost”, som byder på et fortryllende vintereventyr perfekt til den kolde årstid.
Her mødte en lang række kendte op for at se den magiske musical, og her havde ”Vild med dans”-stjernen Thomas Evers Poulsen fundet vej til Falkonersalen.
Han var i godt selskab, da han havde taget sin bonusdatter Gloria med. Der var altså dømt kvalitetstid, da far og ægtemanden Sæþór Kristínsson ikke var med i biografen.
Thomas Evers Poulsen og Gloria var i stedet i selskab med Thomas’ søster Michele Evers Poulsen, der har tre børn.

Spændende rejse venter for alle tre
Der er dog meget at glæde sig til i fremtiden, når vinteren er ovre og foråret og sommeren står for døren.
For nylig kunne Thomas Evers Poulsen afsløre, at han og manden endelig har booket bryllupsrejsen, som finder sted til sommer og strækker sig over tre uger.
Og her får Gloria altså lov at komme med, så der bliver masser af kvalitetstid for dem alle tre. Det har Sæþór Kristínsson fortalt til HER&NU.
– Når det er sådan en lang tur, betyder det rigtig meget at have min datter med, så vi kan dele oplevelserne med hende, lyder det.



