Fredag, 12. juli 2019 — af Ulrik Ulriksen

SKØNT GENSYN: Mary tog Isabella og Christian med til Melodi Grand Prix-fest

Nyd et skønt gensyn med kronprinsessen og hendes to ældste børn, der for fem år siden var til Melodi Grand Prix.

Kronprinsesse Mary havde sine musikglade børn prins Christian og prinsesse Isabella med, da hun ankom til den sidste generalprøve, den såkaldte familiegeneralprøve, på 2. semifinale ved Det Internationale Melodi Grand Prix i B&W Hallerne på Refshaleøen torsdag 8. maj 2014.

Få BILLED-BLADET hjem til dig
Se alle vores tilbud her!
Få BILLED-BLADET hjem til dig Se alle vores tilbud her!

Solen skinner i BILLED-BLADET

I løbet af sommeren kan du hver dag nyde et dejligt video-tilbageblik på en dejlig begivenhed med de kongelige profiler i hovedrollen.

Husk at se med igen i morgen og husk også, at i BILLED-BLADET skinner solen hele sommeren. Vi vil i hvert fald gøre alt for, at du kan hygge dig hele ferien.

Få BILLED-BLADET hjem til dig
Se alle vores tilbud her!
Få BILLED-BLADET hjem til dig Se alle vores tilbud her!

Glæd dig til de fantastiske sommerudgaver af Danmarks Royale Ugeblad med masser af gode billeder og historier om kongelige og kendte.

Seneste nyt

Relaterede artikler

Udvalgt til dig

Fra forsiden