
Dennis Knudsen har nok brug for ferie efter ferien: Så vildt er det

Der er nok mange, som har prøvet at være der før.
Lalandia.
Der er fyldt med børneskrig og larm, men også hyggelige minder og plads til alle.
Dennis Knudsen er i disse dage i Lalandia i Rødby sammen med sine tre unger - eller banditter, som han selv kalder dem.
Lalandia byder både på vandland, klappegeder og meget mere - og det virker til, at familien skal nå hele runden, mens de er der.
På Instagram har frisør- og makeupartisten delt en række billeder fra deres tur, og det ser altså skønt ud.

På billederne kan det ses, hvordan Knudsen både nyder en dejlig softice i vandlandet, men også hvordan børnene, Lucas, Noah og lillesøster Aura, klapper gederne.
Til opslaget skriver han:
- Så skal vi nyde de næste mange dage her i @lalandia #lalandia #lalandiairødby vi i fuld gang fra tidlig morgen til sen aften. Her er så fedt når far er på alene ferie med 3 små banditter. 🙏❤️❤️❤️ elsker det.
Du kan se billeder fra familieferien herunder:
