17. jul. 2023
Af Caroline Andersen

Michella fra Tillykke, I skal have trillinger deler yndigt sommerbillede af sine trillinger og tvillinger i matchende tøj: Så store er de blevet

Michella Meier-Morsi 
Michella Meier-Morsi
Foto: DR
Michella Meier-Morsi og Mark Morsis søde tvillinger og trillinger er snart ikke så små mere.

Det er ren sommeridyl, når man ser på det yndige sommerbillede af Michella Meier-Morsis tvillinger Filippa og Ophelia og trillingerne Charles, Theodore og Gabriel.

Spar op til 50% på BILLED-BLADET

Børnene er nemlig gået på sommerferie, hvilket betyder, at der nu er plads til leg, is og solskinsvejr for de fem børn.

I et opslag på Instagram skriver Michella Meier-Morsi, at hun i de næste to uger er alene med børnene, da deres institutioner holder lukket for sommerferien. Michella Meier-Morsis mand, Mark, har ikke sommerferie endnu, da han gemmer sin ferie til, at familien skal have renoveret huset senere i år.

Det betyder, at Michella Meier-Morsi er alene med hele børnebanden de næste to uger. Indtil videre afslører børnenes store smil, at de går en skøn sommerferie i møde.

Du kan se det skønne sommerbillede ved at klikke på linket HER.

Mere om: