VIDEO: Michéle Bellaiche og TV-kokken til fest på d’Angleterre

Se også:

Michèle Bellaiche viste kæresten frem til gallafest

SØD VIDEO: Claus Holm fortæller hvordan han blev ...

VIDEO: To stjerner havde en ting til fælles ...

VIDEO: Derfor haltede Hella Joof til ...

VIDEO: Her fik Ulla Essendrop ...

VIDEO: Lisbeth Østergaard fortæller om sin ...

VIDEO: Glade vindere gav den gas til ...

VIDEO: Se de fantastiske kjoler fra ...

Se de kendte gæster ankomme til BILLED-BLADETs ...

Direkte fra BILLED-BLADETs TV-GULD-fest
Michéle Bellaiche så aldeles vidunderlig ud, da hun ankom til årets store prisfest på Hotel d’Angleterre i hjertet af København. Bellaiche ankom i selskab med sin gode ven, TV-kokken Claus Holm. Både Michéle og Claus elsker d’Angleterre, så de nød aftenen mere end de fleste.
Dejlig aften på Hotel d’Angleterre
Claus fortalte på den røde løber, at han og Michéle er så begejstrede for det fornemme hotel, at de havde valgt at overnatte i et par fine værelser, så de slet ikke behøvede at tage hjem efter BILLED-BLADETs TV-GULD-fest.
Se de flotte kjoler i BILLED-BLADET
Du kan se alle de flotte kjoler fra den røde løber til BILLED-BLADETs TV-GULD-fest i den udgave af BILLED-BLADET, som er på gaden netop nu.
Vi byder på et 32 siders tillæg med alle højdepunkter fra den gyldne prisfest på Hotel d’Angleterre.
Seneste nyt
Fra forsiden